Ayvalık Yöresel Ürünler Online Satış Platformu'na Hoşgeldiniz...

Ayvalık Yöresel Damla Sakızı

  • 20.00 ₺
  • Vergiler Hariç: 20.00 ₺

Balgam söktürücü etkisi ile boğazdaki enfeksiyonu atar. Akciğer kanseri riskini azaltır. - Yüz felci ya da çene kasılmaları içinde doğal tedavi olarak kullanılır.Sert bir halde çiğnendiğinde baştaki tüm kasların aynı oranda çalışmasını sağlar. Sinirleri rahatlatır.* Damla sakızı içeriğindeki bazı maddelerden dolayı reflü ve ülser gibi mide problemlerinde fayda sağlar. Sindirim için mükemmel bir be..

Balgam söktürücü etkisi ile boğazdaki enfeksiyonu atar. Akciğer kanseri riskini azaltır. - Yüz felci ya da çene kasılmaları içinde doğal tedavi olarak kullanılır.Sert bir halde çiğnendiğinde baştaki tüm kasların aynı oranda çalışmasını sağlar. Sinirleri rahatlatır.
* Damla sakızı içeriğindeki bazı maddelerden dolayı reflü ve ülser gibi mide problemlerinde fayda sağlar. Sindirim için mükemmel bir besin olan damla sakızı, yemek sonrası yaşanan hazımsızlığı giderir, ayrıcamide asidini düzenleyerek bulantı ve kusmaya iyi gelir.

* Damla sakızını toz haline getirdikten sonra bal ile karıştırıp tükettiğinizde, solunum yolları hastalıkları riskini azaltır. Enfeksiyon kapmış boğazı ve akciğeri temizler, balgam söktürücü etkisiyle boğaz enfeksiyonundan kurtulmanıza yardımcı olur. Ayrıca akciğer kanseri riskini azaltır.

* Damla sakızı en önemli antiseptiklerden biridir. Sakız olarak çiğnendiğinde ağız sağlığını korur. Ayrıca dişlerin beyazlamasını sağlar.

* Damla sakızı mideye sağladığı faydalardan dolayı, midedeki sorunlar yüzünden ortaya çıkan ağız kokusunun giderilmesine yardımcı olur.

* Son yıllarda yapılan araştırmalar damla sakızının kısırlık tedavisinde de etkili olduğunu ortaya koymuştur.

* Damla sakızı çene ve yüz kaslarının gelişimine yardımcı olur. Damla sakızı özellikle uçak yolculuklarında yaşanan kulak basıncını gidermenin en doğal yöntemlerinden biridir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu
Şahmeran
Yediler
Yeni Doğuş
41 Burda
Armoni Park Avm
Ayvalık Belediyesi
Cumalıkızık Belediyesi
Fark Fuarcılık
Gebze Center
İnegöl Avm
Kayseri Park Avm
Symbol Avm
Zafer Plaza Avm
Tekira
Via Port Marina
Via Port Tuzla