Ayvalık Yöresel Ürünler Online Satış Platformu'na Hoşgeldiniz...

Ayvalık Yöresel Keçiboynuzu Pekmezi

  • 30.00 ₺
  • Vergiler Hariç: 30.00 ₺

Bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu özelliği sayesinde soğuk algınlığına karşı vücudu korur. – Karaciğer, akciğer ve bağırsakları temizler. Vücuttan serbest radikallerin atılmasına yardımcı olur.1.Antioksidan Özelliği Vardır2.Balgam Sökücüdür3.Sindirim Sistemini Düzenler4.Kilo Almaya Yardım Eder5.Enerji Verir6.Kemik Gelişimine Katkı Sağlar8.Serbest Radikalleri Atar9.Kansızlığa iyi GelirA Vitamini..

Bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu özelliği sayesinde soğuk algınlığına karşı vücudu korur. – Karaciğer, akciğer ve bağırsakları temizler. Vücuttan serbest radikallerin atılmasına yardımcı olur.
1.Antioksidan Özelliği Vardır
2.Balgam Sökücüdür
3.Sindirim Sistemini Düzenler
4.Kilo Almaya Yardım Eder
5.Enerji Verir
6.Kemik Gelişimine Katkı Sağlar
8.Serbest Radikalleri Atar
9.Kansızlığa iyi Gelir
A Vitamini, B, B2, B3 Vitaminleri ve D Vitamini içeriği ile çok güçlü bir besindir. Aynı zamanda yüksek çinko içerir. Keçi boynuzu pekmezi hiçbir hastalığı olmayan insanlar için bile sağlıklıdır ve o kişilerin de kullanmaları gerekmektedir.
Keçi boynuzu kullanımı için belirli bir öneri yoktur. Ancak her şeyde olduğu gibi keçi boynuzu tüketiminde de fazlaya kaçmamak gereklidir. Keçi boynuzu pekmezi yemekten sonra birkaç kaşık tatlı niyetine tüketilebilir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu
Şahmeran
Yediler
Yeni Doğuş
41 Burda
Armoni Park Avm
Ayvalık Belediyesi
Cumalıkızık Belediyesi
Fark Fuarcılık
Gebze Center
İnegöl Avm
Kayseri Park Avm
Symbol Avm
Zafer Plaza Avm
Tekira
Via Port Marina
Via Port Tuzla