Ayvalık Yöresel Ürünler Online Satış Platformu'na Hoşgeldiniz...

Epimedyum Macunu 240gr

  • 30.00 ₺
  • Vergiler Hariç: 30.00 ₺

Epimedyumlu macun, bitkisel bir gıda takviyesidir. Epimedyum bitkisi ile eş değer özelliklere sahip başka bitklerin özünden elde edilmektedir. Ürün macun kıvamında olduğu için tüketimi oldukça rahattır. Tadı ve aroması insanı rahatsız etmez, üstelik kalıcı kötü koku da bırakmaz. Epimedyumlu macun, içerisinde birçok farklı bitki çeşidini bulunduruyor.Epimedyum otu, halk arasında azgın teke otu ya d..

Epimedyumlu macun, bitkisel bir gıda takviyesidir. Epimedyum bitkisi ile eş değer özelliklere sahip başka bitklerin özünden elde edilmektedir. Ürün macun kıvamında olduğu için tüketimi oldukça rahattır. Tadı ve aroması insanı rahatsız etmez, üstelik kalıcı kötü koku da bırakmaz. Epimedyumlu macun, içerisinde birçok farklı bitki çeşidini bulunduruyor.


Epimedyum otu, halk arasında azgın teke otu ya da keşiş külahı olarak bilinir. Ama aslında epimedyum bitkisi, keşiş külahının 60 alt cinsi arasında en yaygın olanıdır. Asya ve Avrupa'da doğal olarak yetişen epimedyum bitkisi Çin’in birçok yerinde de yetişmektedir. Doğal üretimin yanında serada da epimedyum bitkisinin üretimi gerçekleşmektedir. Cinsel gücü arttırma etkisi olan epimedyum bitkisi, M.Ö. 200'lü yıllardan bu yana kullanılmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte ürünün etkisi kanıtlanmış ve tıbbi olarak uygun görülmüştür. Bitkinin en etkili kısmı yapraklarıdır. Özellikle kurutulan epimedyum yaprakları ciddi oranda afrodizyak etki gösteriyor.


Epimedyumlu macun, içerisinde bulunan epimedyum ve diğer güçlü bitkilerinde etkisiyle erkeklerde görülen cinsel sorunları hızlı bir şekilde çözmeye yarar. Cinsel isteksizlik, dayanıksızlık ve ereksiyonun gerçekleşmemesi gibi durumlarda, belirli ölçüde tüketilen epimedyumlu macun, mucizevî etki sağlıyor.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu
Şahmeran
Yediler
Yeni Doğuş
41 Burda
Armoni Park Avm
Ayvalık Belediyesi
Cumalıkızık Belediyesi
Fark Fuarcılık
Gebze Center
İnegöl Avm
Kayseri Park Avm
Symbol Avm
Zafer Plaza Avm
Tekira
Via Port Marina
Via Port Tuzla